Copenhagen Studios Dameur Round CPT-0011-MQ
Varenr.
Reference
CPT-0011-MQ
Generelt
Kollektion
Round
Urtype
Klassisk ur
Vægt
115 g
Tekniske egenskaber
Teknisk design
Quarz
Urkasse
Materiale
Rustfrit stål
Overfladebehandling
IP-ionplatteret
Optik
Poleret
Farve
guld
Sagens diameter
36 mm
Sagens højde
11 mm
Boligform
rund
Ramme farve
guld
Vandtæthed
5 bar
Glastype
Mineralglas
Urskivevisning
Analog
Ansigtsfarve
sort
Armrem/lænke
Båndmateriale
Rustfrit stål
Båndfarve
Båndlængde
16 cm
Båndbredde
20 mm